کارگاه ها

New Page 1

 

بسمه تعالی

 

به اطلاع  می رساند با توجه به استقبال مخاطبان از مجموعه کارگاه های آموزشی، فرصت پیش ثبت نام در این کارگاه ها تا تاریخ 30 بهمن 98 تمدید شد.

برای ثبت نام در مجموعه کارگاه های آموزشی در هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران می توانید از طریق وب سایت انجمن مطالعات برنامه درسی ایران اقدام به ثبت نام نمایید.

در گام نخست به توجه به در نظر گرفتن کارگاه مورد نظر خود و رفتن به بخش ادامه و  انتخاب لینک ثبت نام در کارگاه، اطلاعات اولیه را ثبت نمایید، در این مرحله کدی مبنی بر کد ثبت نام به متقاضیان داده می شود. برای پیگیری های بعدی مربوط به ثبت نام در کارگاه ها بعد از نهایی شدن کارگاه و تکمیل ظرفیت هر کارگاه لازم است با استفاده از کد ملی و کد ثبت نام دریافتی در سامانه وارد پرتال انجمن شده و هزینه کارگاه را پرداخت نمایید. در این صورت ثبت نام نهایی شده و امکان شرکت در کارگاه برای متقاضی فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورت بروز مشکل در پرداخت هزینه متقاضیان می توانند به شرط پیش ثبت نام در کارگاه مورد نظر خود، در روز برگزاری کارگاه اقدام به واریز وجه نمایند.

با تشکر

دبیرخانه همایش هفدهم انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

New Page 1

کارگاه های آموزشی هفدهمین همایش سالانه انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

به استحضار می رساند کمیسیون آموزش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران با همکاری دانشگاه تهران، همزمان با هفدهمین همایش سالانه با محوریت دوره ابتدایی، اقدام به برگزاری کارگاه های مرتبط نموده است.
کارگاه ها یک روز قبل از برگزاری همایش در روز سه شنبه مورخ ۶ اسفند ماه ۹۸ در دو نوبت صبح و عصر در محل دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. جهت پیش ثبت نام به لینک مرتبط با هر یک از کارگاه ها در سایت انجمن برنامه درسی مراجعه نمایید. فرصت ثبت نام اولیه تا تاریخ ۲۷ بهمن ۹۸ می باشد.
ثبت نام نهایی تمامی شرکت کنندگان در کارگاه های مورد نظر منوط به رسیدن حد نصاب مصوب از سوی کمسیون آموزش انجمن خواهد بود. لذا زمان واریز هزینه از تاریخ ۲۹ بهمن ماه لغایت ۳ اسفند ۹۸ می باشد و پس از واریز هزینه در لینک مربوط به این بخش در سامانه، ثبت نام نهایی خواهد شد. لازم به ذکر است ارائه گواهی معتبر از سوی انجمن برنامه درسی ایران در روز برگزاری کارگاه خواهد بود.

خبرهای تکمیلی در خصوص برگزاری کارگاه ها در وب سایت همایش اطلاع رسانی خواهد شد.