فایل های همایش

فایل تدوین پوستر-مقاله
New Page 1
 

 

 

راهنما

دستورالعمل تدوین پوستر- مقاله هفدهمین همایش انجمن برنامه درسی ایران

برنامه درسی ابتدائی؛ چالش ها و چشم اندازهای ایرانی و جهانی

 

ارائه دهندگان مقالات به صورت پوستر می بایست پوستر های خود را در قطع 70 در 100 سانتی متر به صورت عمودی (Portrait) آماده نموده و در روز نخست همایش در محل مشخص شده بر روی پنلی که بر اساس شماره مرتبط با هر پوستر مشخص شده است نصب نمایند. میز  و مسئولی جهت راهنمایی ارائه دهندگان در زمان همایش در محل برای راهنمایی وجود دارد. در برنامه همایش زمان هایی برای بازدید از پوسترها تعیین می گردد که شرکت کنندگان و داوران از پوسترها دیدن می نمایند. پوستر ها می بایست شامل همه قسمت های مقاله (به اختصار و با توجه به محدودیت ابعاد پوستر) اعم از مشخصات مقاله (عنوان مقاله، نویسندگان و وابستگی سازمانی آن ها)، مقدمه، یافته ها و نتیجه گیری و منابع (حداکثر 7 منبع کلیدی) ترجیحا به همراه تصاویر و جداول برای سهولت انتقال مطلب به مخاطبان باشد. به منظور ارتقا کیفیت نمایش مقالات پوستری همایش و یکسان سازی مجموعه پوستر مقالات فرمت تدوین پوستر آماده و در لینک زیر قابل دانلود می باشد.

فایل ارائه پوستر

فایل تدوین پاورپوینت سخنرانی
New Page 1

راهنما

دستورالعمل ارائه مقالات شفاهی هفدهمین همایش انجمن برنامه درسی ایران

برنامه درسی ابتدائی؛ چالش ها و چشم اندازهای ایرانی و جهانی

 

 

* مدت زمان در نظر گرفته شده برای ارائه سخنرانی ها 10 دقیقه بوده و لذا خواهشمند است در تهیه اسلایدها این نکته را مد نظر داشته باشید.

*  به منظور ارتقا کیفیت نمایش فایل ها ی سخنرانی در همایش، فایل پاورپوینت ارائه مقالات آماده و در لینک زیر قابل دانلود می باشد.

فایل پاورپوینت