صفحه اصلی

تعویق هفدهمین همایش ملی انجمن مطالعات برنامه درسی ایران
New Page 1

تعویق هفدهمین همایش ملی انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

به استحضار می رساند، با توجه به شیوع ویروس کرونا و تصمیم وزارت بهداشت مبنی بر تعطیلی دانشگاه ها و تعویق تمامی کنفرانس و همایش ها، دبیرخانه هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی، ضمن قدردانی از تمامی مشارکت کنندگان و علاقمندان شرکت در همایش، برگزاری همایش «برنامه درسی ابتدایی؛ چالش ها و چشم اندازهای ایرانی، جهانی» را به زمان دیگری موکول نمود. لازم به ذکر است، زمان جدید برگزاری همایش متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

برنامه همایش هفدهم

برنامه کامل و زمانبندی شده هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران
از سوی دبیرخانه هفدهمین همایش ملی انجمن مطالعات برنامه درسی ایران، برنامه زمانبندی همایش اعلام شد. بنابراین اعلام، همایش مذکور طی مدت دو روز و با حضور اساتید بزرگ تعلیم و تربیت کشور(دکتر محمود مهرمحمدی، دکتر حسن ملکی، دکتر خسرو باقری، دکتر محمدرضا سرکارآرانی، دکتر یحیی قائدی، دکتر مقصود فراستخواه، ...) و مقامات بلندپایه وزارت آموزش و پرورش(دکتر حاجی میرزایی وزیر محترم و دکتر رضوان حکیم زاده معاونت محترم وزیر ) برگزار خواهد شد.

برنامه همایش را می توانید از این قسمت دانلود نمایید

دانلود برنامه همایش

شروع ثبت نام آزاد برای شرکت در همایش

امکان شرکت در هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی به صورت ثبت نام آزاد فراهم شده است .

ثبت نام آزاد در همایش هفدهم انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

برای ثبت نام  به صورت آزاد در هفدهمین همایش سالانه انجمن مطالعات برنامه درسی ایران و دریافت گواهی حضور در همایش می توانید با مراجعه به سامانه نرم افزاری مدیریت همایش انجمن به نشانی www.cms.icsa.org.ir و ثبت نام در سامانه، هزینه مربوط به حضور آزاد در همایش را پرداخت نموده و در همایش شرکت کنید. متقاضیانی که قبلا ثبت نام در سامانه را انجام داده اند نیز می توانند تنها با مراجعه به سامانه نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. افرادی که مقاله پذیرفته شده در سامانه دارند، صرفا ملزم به پرداخت مربوط به نوع پذیرش مقاله بوده و نیازی به پرداخت مربوط به گواهی حضور آزاد ندارند. شایان ذکر است هزینه مربوط به ثبت نام و حضور آزاد در همایش هفدهم انجمن مطالعات درسی ایران 80 هزار تومان تعیین شده است .

(افرادی که در وب سایت انجمن ثبت نام برای دریافت گواهی حضور را انجام داده و هزینه را پرداخت کرده اند، نیازی به تکرار این بخش ندارند. )

تبت نام و درخواست گاهی حضور 

   

 

صفحه اصلی

اطلاعیه واریز هزینه برای شرکت در همایش

اعلام زمابندی واریز هزینه برای پذیرفته شدگان در همایش هفدهم انجمن مطالعات برنامه درسی ایران

با اعلام دبیر خانه برگزاری هفدهمین همایش انجمن مطالعات برنامه درسی ایران با موضوع برنامه درسی ابتدایی، چالش ها و چشم انداز های ایرانی، جهانی و با نهایی شدن اسامی پذیرفته شدگان در همایش، پذیرفته شدگان می توانند از تاریخ 29 /98/11 با مراجعه به سامانه همایش متناسب با نوع پذیرش مقاله نسبت به واریز هزینه های شرکت در همایش اقدام نماییند.  هزینه های قابل پرداخت برای شرکت در همایش به صورت زیر می باشد .

گفتنی است سامانه همایش از ساعت 9 صبح روز سه شنبه به مدت 5 روز در دسترس خواهد بود تا پذیرفته شدگان هزینه های مربوط به همایش را واریز نمایند.

در صورت وجود مشکل در زمان واریز وجه میتوانید با شماره واتس آپ 09371500410 در ارتباط باشید.  

دبیرخانه همایش هفدهم انجمن مطالعات برنامه درسی ایران